TGB Blade 550i IRS FL 4x4 ORANGE - 2015 akcia NAVIJAK

TGB Blade 550 IRS EFI 12 " FL je plne vybavená pracovná a pracovno - rekreačná štvorkolka strednej triedy pre ťažkú ​​prácu i výlety, s vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. 

Viac detailov

Znížená cena!
6 149,00 € s DPH

6 190,00 € s DPH


Upozorni ma keď bude dostupný

 • všetky štvorkolky sú homologované pre 2 osoby a dajú sa prihlásiť na SR ŠPZ
 • všetky náplne do štvorkolky, oleje, odborná montáž a otestovanie ZDARMA!
 • NAJLACNEJŠIE V SR !

AKCIA

Nový dizajn s ostrými dynamickými líniami robí najobľúbenejšiu štvorkolku ešte atraktívnejšou. Na prvý pohľad zaujme prepracovaná predná časť s atraktívnymi LED svetlami pre denné svietenie. Spoločne s redizajnom zadnej časti s novými zadnými LED svetlami a smerovkami tak vtláča nové TGB Blade ešte dospelejší a príťažlivejší vzhľad. Nový dizajn dopĺňajú úplne nové atraktívne 14-palcové hliníkové kolesá s ostro lomenými lúčmi.

TGB Blade 550 IRS EFI 12 " FL je plne vybavená pracovná a pracovno - rekreačná štvorkolka strednej triedy pre ťažkú ​​prácu i výlety, s vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Nad priemerom triedy vyniká TGB Blade 550 IRS EFI 12" obratnosťou, jednoduchým a bezproblémovým ovládaním, odolnosťou a vysokou spoľahlivosťou. Dostatočnú silu a rýchlosť , jednoduché a spoľahlivé štartovanie, nízku spotrebu a nárast výkonu a krútiaceho momentu nezávislom na teplote a nadmorskej výške zabezpečuje inovované elektronické vstrekovanie paliva EFI. Pre svoje nadpriemerné vlastnosti získala štvorkolka TGB Blade niekoľkokrát titul najobľúbenejšie štvorkolky v Českej republike a stala sa absolútnym víťazom ankety Štvorkolka roka 2010 .

Vynikajúcu priechodnosť terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS, široký rozchod, veľká svetlá výška a elektricky ovládané pripájanie náhonu predných kolies (2x4/4x4) jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V najťažšom teréne sa naplno uplatní rýchlo pracujúci elektrická uzávierka predného diferenciálu, ktorá úplne uzamkne predný náhon, takže sila motora ide súčasne na obe predné aj zadné kolesá. Pérovanie vysoko kvalitnými hydraulickými tlmičmi s progresívne vinutými pružinami a nastaviteľným predpätím možno ľahko perfektne prispôsobiť každým podmienkam, jazdnému štýlu, terénu i nákladu.

Výkonný motor modelu TGB Blade550 IRS EFI 12" je spoľahlivý moderný kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec SOHC s objemom 503ccm s elektronickým vstrekovaním paliva EFI. Výkon motora ide ďalej na dvojrýchlostný heavy - duty variátor so silnou redukciou, spiatočkou, schopnosťou brzdiť motorom a minimálnymi nárokmi na údržbu, a odtiaľ krížovými hriadelmi na kolesá .

Účinné brzdy - trojkotúčový hydraulický brzdový systém s odolnými pancierovými hadicami. Kotúč zadnej brzdy je umiestnený priamo na zadnom kardane, kde je chránený pred poškodením.

Multifunkčný LCD displej prehľadne zobrazuje všetky prevádzkové informácie. Obsahuje digitálny rýchlomer, otáčkomer, palivomer, celkové aj denné počítadlo kilometrov, hodiny, počítadlo motohodín, kontrolku uzávierky diferenciálu, ukazovateľ pohonu 2WD/4WD a všetky potrebné kontrolky .

Široký výber doplnkov a príslušenstva - Ku štvorkolke TGB Blade 550 IRS EFI 12" môžete používať širokú škálu profesionálneho pracovného príslušenstva a adaptérov, ktoré možno veľmi ľahko a rýchlo pripojiť. Medzi najčastejšie používané pracovné náradie patrí: prívesné vozíky, snehové radlice, kosačky trávy a mulčovače alebo kanadské snežné pásy TJD.

K ďalším prednostiam TGB Blade 550 IRS EFI 12" FL patrí ŠPZ v cene,
najširšia profesionálna servisná sieť v SR a vynikajúca dostupnosť náhradných dielov.

Štvorkolka TGB Blade 550 IRS 12 " je homologizovaná pre 2 osoby.

Prémiová výbava Blade 550 IRS 12 " EFI Face Lift v základnej cene:
Kevlarové polepy stredových panelov, plne homologované ťažné zariadenie so zásuvkou, elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4/4x4, pancierované brzdové hadice, nové atraktívne 12 palcové 8-lúčové hliníkové disky, značkové 26" pneumatiky , tretie svetlo v otočnej kaplnke, chrániče rúk na riadidlách, nový predný robustný rám, predný aj zadný nosič batožiny, nový design 3M polepov, odnímateľné stupačky pre spolujazdca, navijak TGB 3000.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE
MOTOR 4 taktný jednovalec SOHC s EFI - 503 ccm
CHLADENIE kvapalina
ZAPAĽOVANIE CDI
TYP VALCA horizontálny
EFI SYSTÉM 38 mm difúzor
ŠTARTOVANIE elektrické
SPOJKA C.V.T Variátor
POHON
elektrická uzávierka diferenciálu
PALIVO Natural 95
OBJEM NÁDRŽE 18 l
MAX.VÝKON 14,7 kW/5500 ot./min - 31kW off-road
VŔTANIE x ZDVIH 92x75,6 mm
HMOTNOSŤ 364 kg
BRZDY
PREDNÁ Kotúčová
ZADNÁ Kotúčová
ODPRUŽENIE
PREDNÉ Nezávislé 
ZADNÉ

Nezávislé 

PNEUMATIKY
PREDNÉ 26x8  - 12´
ZADNÉ 25x10 - 12´
ROZMERY
ŠÍRKA 1235 mm
VÝŠKA 1235 mm
DĹŽKA 2155 mm, s nosičom 2200 mm
SVETLÁ VÝŠKA PODVOZKU 305 mm
VÝŠKA SEDLA 905 mm
 • Zadné pneu: 14"
 • Zadná brzda : Nožná/Kotúčová/Hydraulická
 • Štartovanie: Elektrické a Ručné
 • Prevodovka: CVT, automat ( H, N, L, R )
 • Predné pneu: 14"
 • Predná brzda : Ručná/Kotúčová/Hydraulická
 • Počet miest na sedenie: 2
 • Objem valca (ccm): 500
 • Nádrž (L): 18
 • Motor Typ: Jedno-valec, VODOU CHLADENÝ
 • Max. Výkon (kw/r/min): 14,7
 • Max. OFF ROAD Výkon (kw/r/min): 31
 • Ignition: EFI
 • Farby ORANŽOVÁ
 • Batéria: 12V

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Only registered users can post a new comment.

doprava zdarma po celej SR

Štvorkolky:
Skútre:
VESPA SCARABEO SYM
Príslušenstvo:
MALOSSI POLINI SYMTEC
ARROW RMS TJD ITP
KIMPEX SHAD GIVI MOTUL

Prilby a moto oblečenie:

 
 
 

Košík  

(prázdny)

Social Bookmarks

Subscribe to my feed
Add to My Yahoo!
Add to My AOL
Add to My MSN
Google Reader or Homepage
Bookmark and Share