motocykel.sk slovakiaring.sk quad-forum.sk auta4you.sk officeforyou.sk restika.sk Matka Guráž Aeroklub Dubnica nad Váhom Hotell-Web developement

Arctic Cat 1000i TRV XT Tungsten metallic

Arctic Cat 1000i TRV XT Tungsten metallic

Luxusná vysokovýkonná úžitková štvorkolka najvyššej objemovej triedy s predĺženým podvozkom, samostatným sedadlom spolujazdca a elektronickým posilňovačom riadenia pre najnáročnejších zákazníkov.

Viac detailov

Znížená cena!
11 990,00 € s DPH

12 250,00 € s DPH

AC 1000 TRV TM

Dostupnosť: skladom u dodávateľa, dodanie do 4 pracovných dní

1 kus na sklade

  • všetky štvorkolky sú homologované pre 2 osoby a dajú sa prihlásiť na SR ŠPZ
  • všetky náplne do štvorkolky, oleje, odborná montáž a otestovanie ZDARMA!
  • NAJLACNEJŠIE V SR !

Vďaka jednému z najväčších sériovo vyrábaných motorov je extrémne rýchla, ale konštruktéri venovali veľké úsilie aj tomu, aby obrovský výkon účinne preniesli na kolesá. Vďaka sofistikovanému pohonu a vynikajúcemu podvozku štvorkolka suverénne zvláda aj ten najťažší terén. Veľký krútiaci moment môžete využiť pre každodennú tvrdú prácu s plným nákladom, pri orbe alebo ak vyžadujete vysokú ťažnú silu pri použití snežných pásov.

Arctic Cat 1000i TRV XT - kvalita, prestíž a radosť z vlastníctva!!!
Kultivovaný štvortaktný dvojvalec OHC Hemi s hemisférickými tvarom spaľovacích priestorov, kľudným chodom a elektronickým vstrekovaním paliva je pýchou štvorkolkového priemyslu. Na kolesá je výkon ďalej prenášaný cez dvojrýchlostný heavy-duty variátor Duramatic s mimoriadne silnou redukciou, spiatočkou a vysoko účinným brzdením motorom. Elektricky pripojiteľný predný náhon (2WD / 4WD) je doplnený elektrickou uzávierkou predného diferenciálu.

Robustný predĺžený podvozok TRV (Two Rider Vehicle) s nezávislým zavesením všetkých kolies na dvojitých A-ramenách, kvalitné tlmiče, veľký rajd a nadpriemerná svetlá výška robí z modelu Arctic Cat 1000i TRV XT veľmi účinný terénny stroj s vyváženými vlastnosťami a špičkovou ovládateľnosťou. Samostatné vyvýšené sedadlo spolujazdca s opierkou chrbta. Dlhší rázvor zároveň poskytuje výrazne vyššiu stabilitu pri rýchlej jazde, vyššiu stúpavosť a väčšiu istotu v prudkých svahoch. Modely TRV ponúkajú aj unikátnu možnosť behom chvíľky odobrať sedačku spolujazdca a bez potreby náradia ju vymeniť za batožinový box alebo nosič batožiny z ponuky originálneho príslušenstva.
Elektronický posilňovač riadenia pre zníženie únavy za jazdy, jednoduchšie ovládanie a ochranu pred údermi do riadidiel pôsobí silou 50 Nm (trojnásobok účinku posilňovačov konkurencie).
 

Motor 1000i H2

Motor 1000i H2 je obrovský kvapalinou chladený dvojvalec do V, 90 °, SOHC, EFI, s objemom 951 ccm s nevyčerpateľnou zásobou sily. Elektronické vstrekovanie zaisťuje čisté spaľovanie s vysokou účinnosťou a okamžitú reakciu na pridanie plynu. Vysokovýkonný dvojvalec pracuje za každých podmienok v optimálnej prevádzkovej teplote vďaka hydraulickému chladeniu s veľkým chladičom a elektrickým ventilátorom.

Carlisle Badlands XTR Pneumatiky do každého terénu

Agresívna vzorka týchto univerzálnych trojplátnových pneumatík vám zaistí skvelú trakciu aj v najťažšom teréne. Vyrobené s využitím najmodernejších technológií, ponúkajú radiálne pneumatiky Carlisle Badlands XTR špičkové jazdné vlastnosti, vynikajúcu ovládateľnosť, mäkkú jazdu a vysokú životnosť.

Posilňovač riadenia s variabilným účinkom

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie pri nízkych rýchlostiach, vo vyšších rýchlostiach tlmí rany prenášané do volantu. Posilňovač riadenia Arctic Cat je navyše úplne jedinečný vďaka svojmu variabilnému účinku - senzory merajú sily vo volante aj na kolesách. V malých rýchlostiach oceníte ľahké zatáčanie, pri rýchlej jazde zase úžasnú presnosť riadenia.

Duramatic Automatická prevodovka

Spoľahlivá automatická prevodovka Duramatic ™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robustný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčok, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku Duramatic ™ tvoria tri hlavné prvky - primárna (hnacia) spojka, sekundárna (hnaná) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú odstredivú spojku, vďaka ktorej tak môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebenie hnacieho remeňa. Prevodovka Duramatic ™ má polohy L / H / N / R / P (redukcia / rýchlo dopredu/neutrál / spiatočka a parkovanie (u vybraných modelov), a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

Pohon 4x4 elektricky pripojiteľný

Tento elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v ťažkých podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom.
Všetky štvorkolky a Side by Side Arctic Cat sú vybavené voliteľným náhonom buď len na zadné (2WD), alebo na všetky štyri kolesá (4WD), popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu.

Uzávierka diferenciálu s elektrickým ovládaním

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa v zákrutách mohli predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým zaisťuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora potom ide rovnomerne na všetky štyri kolesá a to vám umožní s dôverou vyjsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačidlo.

Nezávislé zavesenie Dvojité A-ramená

Arctic Cat chcel vytvoriť nezávislé zavesenie kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robustné vylepšené dvojité A-ramená sú vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pruženia, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládacie sily v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zákrutách.

Predný nosič SpeedRack Rýchle upevnenie príslušenstva

Nosiče batožiny Arctic Cat, to je poctivé železo, žiadny plast. Sú kvalitné, sú odolné, a majú integrované úchytné body SpeedRack ® umožňujúce rýchle pripevnenie príslušenstva. Na predný nosič naložíte až 45 KG.

Sedadlo s madlami TRV Samostatné sedlo spolujazdca

Luxusné samostatné sedadlo spolujazdca s príjemnými madlami a pevnou opierkou chrbta umožní vám aj vášmu spolujazdcovi cestovať prvou triedou. Spolujazdec sedí na svojom vlastnom sedadle, a to vám ako vodičovi dáva viac priestoru pre aktívne riadenie a vyvažovanie štvorkolky.

Kotúčové brzdy Výkonný hydraulický systém

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy Arctic Cat s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestikov a značkovými pancierovými hadicami SteelFlex sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.

PRÉMIOVÉ DOPLNKY V CENE ŠTVORKOLKY

Navijak WARN RT30 Výkonný značkový navijak

Silný navijak WARN RT30 od popredného svetového výrobcu je neoceniteľným pomocníkom kedykoľvek sa potrebujete dostať z najhoršieho, pri sťahovaní dreva alebo pre ovládanie snežnej radlice. Funguje spoľahlivo aj pod vodou, diaľkové ovládanie má dostatočne dlhý kábel, ale čo je vôbec najlepšie: je už v cene štvorkolky!
V hodnote 480,- €

Značkový výfuk REMUS Kvalita svetového výrobcu

Štýlový, vysoko kvalitný výfuk Remus z nerezovej ocele s hlbokým a sýtym zvukom dáva štvorkolkám Arctic Cat viac sily a krútiaceho momentu pri súčasnom znížení hmotnosti. Vyrobený z najkvalitnejších materiálov, je homologovaný výfuk Remus optimálnou kombináciou nezameniteľného zvuku, atraktívneho dizajnu a vysokého výkonu. V hodnote 100,- €

Ťažné zariadenie

Vášho Arctic Cata si budete chcieť užívať kedykoľvek to pôjde. Uvidíte sami. Preto sú všetky naše štvorkolky vybavené extrémne robustným homologizovaným ťažným zariadením. Pripojte zaň vozík, príves alebo závesný systém SPEEDPoint ™ a odveziete, priveziete a urobíte jednoducho všetko.

V hodnote 50,- €

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Motor
Typ motora: štvortaktný dvojvalec do V (V-Twin), 8 ventilov, SOHC, EFI
Objem: 951 ccm
Vŕtanie x zdvih: 92 x 71,6 mm
Zapaľovanie: CDI
Chladenie: kvapalinové, elektrický ventilátor
Hnací systém
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická Duramatic, L / H / N / R, brzdenie motorom
Uzávierka pr. Diferenciálu: áno, elektrické ovládanie
Koncový prevod: kardan
Podvozok
Zavesenie predné: nezávislá dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: nezávislá dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätiu pružín
Pérovanie zadnej: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätiu pružín
Zdvih pérovanie P / Z: 254/254 mm
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová
Pneu predné: 25 x 8-12, Carlisle Badlands XTR
Pneu zadné: 25 x 10-12, Carlisle Badlands XTR
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 2489 mm
Celková šírka: 1207 mm
Celková výška: 1278 mm
Svetlá výška: 279 mm
Rázvor: 1473 mm
Hmotnosť bez náplní: 372 kg
Palivová nádrž: 20,1 litrov
Ostatné vlastnosti
Predný nosič: nosnosť 45 kg
Zadný nosič: TRV nosič, vhodný pre upevnenie Arctic Cat Cargo boxu (1436-211)
Ťažná sila: 477 kg
Posilňovač riadenia: áno
Tachometer / otáčkomer: analógový / digitálny
Legislatíva a osvedčenia
Homologizácia: pre dve osoby
Registračné značka (ŠPZ): v cene
Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)

Výbava v cene: posilňovač riadenia, hliníkové disky, priečny stabilizátor, homologované ťažné zariadenie, navijak WARN RT 30, značkový výfuk REMUS, predný nosič SpeedRack, sedadlo spolujazdca systému TRV, predný ochranný rám, pneu Carlisle Badlands XTR.


Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Only registered users can post a new comment.

doprava zdarma po celej SR

Štvorkolky:
Skútre:
VESPA SCARABEO SYM
Príslušenstvo:
MALOSSI POLINI SYMTEC
ARROW RMS TJD ITP
KIMPEX SHAD GIVI MOTUL

Prilby a moto oblečenie:

 
 
 

Košík  

(prázdny)

Social Bookmarks

Subscribe to my feed
Add to My Yahoo!
Add to My AOL
Add to My MSN
Google Reader or Homepage
Bookmark and Share