motocykel.sk slovakiaring.sk quad-forum.sk auta4you.sk officeforyou.sk restika.sk Matka Guráž Aeroklub Dubnica nad Váhom Hotell-Web developement

Arctic Cat 700i TRV XT PS Emerald green metalic

Robustná vysokovýkonná úžitková štvorkolka vyššej triedy s predĺženým podvozkom, samostatným sedadlom spolujazdca a elektronickým posilňovačom riadenia pre najnáročnejších zákazníkov.

Viac detailov

Znížená cena!
9 390,00 € s DPH

9 450,00 € s DPH

AC 700 TRV EGM

Dostupnosť: skladom u dodávateľa, dodanie do 4 pracovných dní

1 kus na sklade

  • všetky štvorkolky sú homologované pre 2 osoby a dajú sa prihlásiť na SR ŠPZ
  • všetky náplne do štvorkolky, oleje, odborná montáž a otestovanie ZDARMA!
  • NAJLACNEJŠIE V SR !

Luxusná pracovná a rekreačná štvorkolka, predĺžený podvozok, samostatné sedadlo spolujazdca, štvortaktný jednovalcový motor OHC Hemi, elektronické vstrekovanie paliva, automatický variátor L / H / N / R, spiatočka, brzdenie motorom, náhon 2WD/4WD, uzávierka predného diferenciálu, nezávislé zavesenie všetkých kolies.

TRV 700i na predĺženom podvozku je dokonale vybavený pre profesionálnu prácu aj na víkendové úteky. U tohto modelu nechýba elektrická uzávierka predného diferenciálu, predný nosič SpeedRack alebo navijak WARN RT30 a homologované ťažné zariadenie. Ale hlavne je tu jedinečný systém TRV, ktorý dokáže premeniť vášho Arctic Cata na luxusný, dvojsedadlový cestovný stroj, tvrdo pracujúcu štvorkolku alebo terénny pick-up s veľkou plastovou korbou. Dlhý rázvor vám navyše prináša vyššiu stabilitu a väčšiu istotu v prudkých výjazdoch.

Motor 700i H1 Spoľahlivý jednovalec SOHC

Ťahanie ťažkých nákladov, úžasná akcelerácia, obrovský záťah. V tom sú motory v štvorkolkách Arctic Cat dobré. A tento nie je výnimkou. Silný spoľahlivý motor 700 H1 je kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec SOHC s objemom 695 ccm s elektronickým vstrekovaním paliva. To zaručuje čisté spaľovanie s vysokou účinnosťou a rýchlu reakciu na pridanie plynu.

TRV Systém (3in1)

Jedinečný systém TRV, to sú tri štvorkolky v jednej. S namontovanou zadnou sedačkou budete vy aj váš spolujazdec luxusne cestovať prvou triedou. Stačí ale vytiahnuť iba dva čapy, zadnú sedačku bez potreby náradia ľahko vyberiete, a namiesto nej môžete namontovať robustný zadný nosič SpeedRack alebo nákladnú korbu s vysokou nosnosťou. Sedačka spolujazdca je v základnej výbave tohto modelu, zadný nosič Speedrack a korba idú voliteľne doobjednať.

 

Carlisle Badlands XTR Pneumatiky do každého terénu

Agresívna vzorka týchto univerzálnych trojplátnových pneumatík vám zaistí skvelú trakciu aj v najťažšom teréne. Vyrobené s využitím najmodernejších technológií, ponúkajú radiálne pneumatiky Carlisle Badlands XTR špičkové jazdné vlastnosti, vynikajúcu ovládateľnosť, mäkkú jazdu a vysokú životnosť.

 

Posilňovač riadenia s variabilným účinkom

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie pri nízkych rýchlostiach, vo vyšších rýchlostiach tlmí rany prenášané do volantu. Posilňovač riadenia Arctic Cat je navyše úplne jedinečný vďaka svojmu variabilnému účinku - senzory merajú sily vo volante aj na kolesách. V malých rýchlostiach oceníte ľahké zatáčanie, pri rýchlej jazde zase úžasnú presnosť riadenia.

Duramatic Automatická prevodovka

Spoľahlivá automatická prevodovka Duramatic ™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robustný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčok, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku Duramatic ™ tvoria tri hlavné prvky - primárna (hnacia) spojka, sekundárna (hnaná) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú odstredivú spojku, vďaka ktorej tak môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebenie hnacieho remeňa. Prevodovka Duramatic ™ má polohy L / H / N / R / P (redukcia / rýchlo dopredu/neutrál / spiatočka a parkovanie (u vybraných modelov), a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

Pohon 4x4 elektricky pripojiteľný

Tento elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v ťažkých podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom.
Všetky štvorkolky a Side by Side Arctic Cat sú vybavené voliteľným náhonom buď len na zadné (2WD), alebo na všetky štyri kolesá (4WD), popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu.
Výhodou elektricky pripojiteľného pohonu predných kolies je, že si ho môžete zapojiť kedykoľvek v predstihu tak ako chcete vy, a nie ako u automatických systémov až v okamihu, keď už sa kolesá pretáčajú.
Náhon 4x4 oceníte aj v zime, kedy môžete namiesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť tak váš stroj na vysoko účinné snežné vozidlo.

Uzávierka diferenciálu s elektrickým ovládaním

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa v zákrutách mohli predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým zaisťuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora potom ide rovnomerne na všetky štyri kolesá a to vám umožní s dôverou vyjsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačidlo.

Nezávislé zavesenie Dvojité A-ramená

Arctic Cat chcel vytvoriť nezávislé zavesenie kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robustné vylepšené dvojité A-ramená sú vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pruženia, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládacie sily v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zákrutách.

 

Predný nosič SpeedRack Rýchle upevnenie príslušenstva

Nosiče batožiny Arctic Cat, to je poctivé železo, žiadny plast. Sú kvalitné, sú odolné, a majú integrované úchytné body SpeedRack ® umožňujúce rýchle pripevnenie príslušenstva. Na predný nosič naložíte až 45 KG.

 

Sedadlo s madlami TRV Samostatné sedlo spolujazdca

Luxusné samostatné sedadlo spolujazdca s príjemnými madlami a pevnou opierkou chrbta umožní vám aj vášmu spolujazdcovi cestovať prvou triedou. Spolujazdec sedí na svojom vlastnom sedadle, a to vám ako vodičovi dáva viac priestoru pre aktívne riadenie a vyvažovanie štvorkolky. A ak chcete, vďaka premyslenému systému TRV stačí vytiahnuť dva čapy, a zadnú sedačku ľahko bez akéhokoľvek náradia môžete vymeniť za priestorný zadný nosič so systémom SpeedRack alebo za veľkú nákladnú korbu. Jednoducho geniálne.

Kotúčové brzdy Výkonný hydraulický systém

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy Arctic Cat s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestikov a značkovými pancierovými hadicami SteelFlex sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.

 

PRÉMIOVÉ DOPLNKY V CENE ŠTVORKOLKY

Navijak WARN RT30 Výkonný značkový navijak

Silný navijak WARN RT30 od popredného svetového výrobcu je neoceniteľným pomocníkom kedykoľvek sa potrebujete dostať z najhoršieho, pri sťahovaní dreva alebo pre ovládanie snežnej radlice. Funguje spoľahlivo aj pod vodou, diaľkové ovládanie má dostatočne dlhý kábel, ale čo je vôbec najlepšie: je už v cene štvorkolky!
V hodnote 480,- €

Ťažné zariadenie

Vášho Arctic Cata si budete chcieť užívať kedykoľvek to pôjde. Uvidíte sami. Preto sú všetky naše štvorkolky vybavené extrémne robustným homologizovaným ťažným zariadením. Pripojte zaň vozík, príves alebo závesný systém SPEEDPoint ™ a odveziete, priveziete a urobíte jednoducho všetko.

V hodnote 50,- €

 

Zadný nosič TRV

Zadný nosič na modely TRV. Zväčšuje prepravnú kapacitu vášho Arctic Cata TRV. S možnosťou pripevnenia originálneho zadného kufra TRV CARGO BOX.

V hodnote 150,- €

 

 

Priečny stabilizátor

Hliníkové disky Black Magic

Výfuk REMUS

 

Predĺžený podvozok robustnej konštrukcie s nezávislým zavesením všetkých kolies na dvojitých A-ramenách, kvalitné komponenty, veľký polomer otáčania a nadpriemerná svetlá výška 305 mm robí z modelu 700i TRV 4x4 veľmi účinný terénny stroj s výborne vyváženými vlastnosťami a špičkovou ovládateľnosťou.

Predĺžený podvozok TRV (Two Rider Vehicle) so samostatným vyvýšeným sedlom spolujazdca s opierkou chrbta a pevnými madlami. Dlhší rázvor tiež poskytuje modelu Arctic Cat 700i TRV 4x4 výrazne vyššiu stabilitu pri rýchlej jazde, vyššiu stúpavosť a väčšiu istotu v prudkých výjazdoch. Modely TRV ponúkajú aj unikátnu možnosť bez potreby náradia behom chvíľky sňať sedačku spolujazdca a vymeniť ho za batožinový box alebo nosič batožiny z ponuky originálneho príslušenstva.

Vysoká ťažná sila - v teréne takmer pol tony.

Výbava v cene:
- Predĺžený podvozok TRV
- Systém 3v1                                                                                                                   - Hliníkové disky Black Magic                                                                                                - Elektrický posilňovač riadenia
- Robustné oceľové nosiče batožiny vpredu / vzadu
- Homologované ťažné zariadenie                                                                                         - Výfuk Remus
- Silný navijak WARN ® 3000 s oceľovým lanom
- Úložný priestor pred sedadlom vodiča                                                                                  - Homologované na použitie v cestnej premávke pre 2 osoby


Ku štvorkolke Arctic Cat 700i TRV 4x4 možno ľahko a rýchlo pripojiť širokú škálu profesionálneho pracovného príslušenstva a adaptérov - prívesné vozíky, snehové radlice, trávne kosačky, mulčovače, poľnohospodárske pluhy, kanadské snežné pásy TJD a ďalšie.


TECHNICKÉ PARAMETRE

Typ motora: štvortaktný jednovalec, SOHC, 4 ventily, EFI
Objem: 695 ccm
Vŕtanie x zdvih: 92x82 mm
Zapaľovanie: CDI
Chladenie: vodou
Palivo: BA 95B

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická Duramatic, L / H / N / R, brzdenie motorom
Uzávierka pr diferenciálu: áno, elektrické ovládanie
Koncový prevod: kardanom

Predné zavesenie: nezávislé dvojité A-ramená
Zadné zavesenie: nezávislé dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom
Pruženie predné: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätie pružín
Pruženie zadné: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätie pružín
Zdvih pruženia P / Z: 254/254 mm
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová
Pneu predné: 25 x 8-12, Carlisle Badlands XTR
Pneu zadné: 25 x 10-12, Carlisle Badlands XTR

Celková dĺžka: 2489 mm
Celková šírka: 1207 mm
Celková výška: 1278 mm
Svetlá výška: 279 mm
Rázvor: 1473 mm
Hmotnosť bez náplní: 359 kg
Palivová nádrž: 20,1 litrov

Predný nosič: nosnosť 45 kg
Zadný nosič: TRV nosič, vhodný pre upevnenie Cargo boxu (1436-211)
Ťažná sila: 477 kg
Tachometer / otáčkomer: analógový / digitálny

Homologizácia: pre dve osoby
Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)

 

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Only registered users can post a new comment.

doprava zdarma po celej SR

Štvorkolky:
Skútre:
VESPA SCARABEO SYM
Príslušenstvo:
MALOSSI POLINI SYMTEC
ARROW RMS TJD ITP
KIMPEX SHAD GIVI MOTUL

Prilby a moto oblečenie:

 
 
 

Košík  

(prázdny)

Social Bookmarks

Subscribe to my feed
Add to My Yahoo!
Add to My AOL
Add to My MSN
Google Reader or Homepage
Bookmark and Share