motocykel.sk slovakiaring.sk quad-forum.sk auta4you.sk officeforyou.sk restika.sk Matka Guráž Aeroklub Dubnica nad Váhom Hotell-Web developement

Arctic Cat XR 700i LTD EPS

Predstavujeme úplne novú generáciu štvorkoliek Arctic Cat - lepšie, výkonnejšie, ovládateľnejšie a krajšie.  Nový pracovno - rekreačný Arctic Cat XR 700 vás uchváti atraktívnym moderným dizajnom, agresívnym vzhľadom a ostrými líniami.

Viac detailov


10 490,00 € s DPH

AC XR 700 LTD PS


Upozorni ma keď bude dostupný

  • všetky štvorkolky sú homologované pre 2 osoby a dajú sa prihlásiť na SR ŠPZ
  • všetky náplne do štvorkolky, oleje, odborná montáž a otestovanie ZDARMA!
  • NAJLACNEJŠIE V SR !

AKCIA

Nový pohľad na dizajn štvorkoliek prináša vysoko svietivé atraktívne halogénové predné svetlomety a moderné LED osvetlenie. Nový motor, podvozok a pruženie posunul jazdné vlastnosti štvorkoliek Arctic Cat na úplne novú úroveň. Inovatívne prístupy ku zlepšovaniu pohodlia a ergonómie jazdy v kombinácii s novou geometriou prednej nápravy zlepšili presnosť riadenia a priniesli viac komfortu a výrazne ľahšie riadenie.

 

 

Motor 700i H1 Spoľahlivý jednovalec SOHC

Arctic Cat vyvinul veľké úsilie na vývoj celkom nového motora. Nová generácia štvorkoliek Arctic Cat je poháňaná od základu celkom novým vysokovýkonným motorom 695 ccm EFI. Významná starostlivosť bola venovaná tiež systému vstrekovania a výsledky hovoria za seba: zníženie spotreby o 25% a výrazné zníženie emisií CO2. Hlučnosť nového motora bola znížená o 8 dB. Motor je spojený s dvojrýchlostnou prevodoukou s extrémne silnou redukciou, neutrálom, spiatočkou, parkovacou polohou a motorovou brzdou. Vzduchový filter je umiestnený pod sedadlom a umožňuje jednoduchší prístup a ľahšiu údržbu.

LED OSVETLENIE

 

Osvetlenie najnovšej generácie kombinuje LED svetla pre denné svietenie s vysoko svietiacimi šošovkami. Zadné svetlá s technológiou LED nielen vyzerajú pekne, ale majú aj zvýšenú svietivosť pre väčšiu aktívnu bezpečnosť. 

Nový podvozok XR

 Zásadnou zmenou prešiel aj podvozok novej modelovej rady. Ten má teraz o 5cm predĺžený rozvor, čím XR 700 získal vyššiu stabilitu pri zachovaní rovnakej rovnakej dĺžky. V novom ráme je motor posadený o 8cm viac v predu, takže stupačky poskytujú ešte viac pohodlia a umožňujú jednoduchšie ovládanie stroja.

 

Posilňovač riadenia s variabilným účinkom

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie pri nízkych rýchlostiach, vo vyšších rýchlostiach tlmí rany prenášané do volantu. Posilňovač riadenia Arctic Cat je navyše úplne jedinečný vďaka svojmu variabilnému účinku - senzory merajú sily vo volante aj na kolesách. V malých rýchlostiach oceníte ľahké zatáčanie, pri rýchlej jazde zase úžasnú presnosť riadenia.

Duramatic Automatická prevodovka

Spoľahlivá automatická prevodovka Duramatic ™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robustný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčok, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku Duramatic ™ tvoria tri hlavné prvky - primárna (hnacia) spojka, sekundárna (hnaná) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú odstredivú spojku, vďaka ktorej tak môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebenie hnacieho remeňa. Prevodovka Duramatic ™ má polohy L / H / N / R / P (redukcia / rýchlo dopredu/neutrál / spiatočka a parkovanie (u vybraných modelov), a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

Pohon 4x4 elektricky pripojiteľný

Tento elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v ťažkých podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom.
Všetky štvorkolky a Side by Side Arctic Cat sú vybavené voliteľným náhonom buď len na zadné (2WD), alebo na všetky štyri kolesá (4WD), popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu.
Výhodou elektricky pripojiteľného pohonu predných kolies je, že si ho môžete zapojiť kedykoľvek v predstihu tak ako chcete vy, a nie ako u automatických systémov až v okamihu, keď už sa kolesá pretáčajú.
Náhon 4x4 oceníte aj v zime, kedy môžete namiesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť tak váš stroj na vysoko účinné snežné vozidlo.

Uzávierka diferenciálu s elektrickým ovládaním

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa v zákrutách mohli predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým zaisťuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora potom ide rovnomerne na všetky štyri kolesá a to vám umožní s dôverou vyjsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačidlo.

Nezávislé zavesenie Dvojité A-ramená

Arctic Cat chcel vytvoriť nezávislé zavesenie kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robustné vylepšené dvojité A-ramená sú vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pruženia, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládacie sily v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zákrutách.

 

Nosiče SpeedRack II Rýchle upevnenie príslušenstva

Celkom nové nosiče sú teraz z protišmykového plastu a vynikajú praktickosťou vďaka novému inteligentnému uchycovaniu príslušenstva SpeedRack II. Zaujímavosťou je, že predný aj zadný nosič sú symetrické.

PRÉMIOVÉ DOPLNKY V CENE ŠTVORKOLKY

Navijak WARN RT30 Výkonný značkový navijak

Silný navijak WARN RT30 od popredného svetového výrobcu je neoceniteľným pomocníkom kedykoľvek sa potrebujete dostať z najhoršieho, pri sťahovaní dreva alebo pre ovládanie snežnej radlice. Funguje spoľahlivo aj pod vodou, diaľkové ovládanie má dostatočne dlhý kábel, ale čo je vôbec najlepšie: je už v cene štvorkolky!
V hodnote 480,- €

Ťažné zariadenie

Vášho Arctic Cata si budete chcieť užívať kedykoľvek to pôjde. Uvidíte sami. Preto sú všetky naše štvorkolky vybavené extrémne robustným homologizovaným ťažným zariadením. Pripojte zaň vozík, príves alebo závesný systém SPEEDPoint ™ a odveziete, priveziete a urobíte jednoducho všetko.

V hodnote 50,- €

 

Pneumatiky DURO KADEN

Hliníkové disky Black Magic

Výfuk REMUS

 


Výbava v cene:
- Hliníkové disky Black Magic                                                                                                

- Elektrický posilňovač riadenia

- Speedrack nosiče       

- Silný navijak WARN ® 3000 s oceľovým lanom

- Homologované na použitie v cestnej premávke pre 2 osoby


Ku štvorkolke Arctic Cat 700i TRV 4x4 možno ľahko a rýchlo pripojiť širokú škálu profesionálneho pracovného príslušenstva a adaptérov - prívesné vozíky, snehové radlice, trávne kosačky, mulčovače, poľnohospodárske pluhy, kanadské snežné pásy TJD a ďalšie.


TECHNICKÉ PARAMETRE

Typ motora: štvortaktný jednovalec, SOHC, 4 ventily, EFI
Objem: 695 ccm
Vŕtanie x zdvih: 92x82 mm
Zapaľovanie: CDI
Chladenie: vodou
Palivo: BA 95B

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická Duramatic, L / H / N / R, brzdenie motorom
Uzávierka pr diferenciálu: áno, elektrické ovládanie
Koncový prevod: kardanom

Predné zavesenie: nezávislé dvojité A-ramená
Zadné zavesenie: nezávislé dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom
Pruženie predné: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätie pružín
Pruženie zadné: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné prepätie pružín
Zdvih pruženia P / Z: 254/254 mm
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová
Pneu predné: 25 x 8-12, Duro Kaden
Pneu zadné: 25 x 10-12, Duro Kaden

Celková dĺžka: 2195 mm
Celková šírka: 1257 mm
Celková výška: 1232 mm
Hmotnosť bez náplní: 344 kg
Palivová nádrž: 24,6 litrov

Predný nosič: Speedrack ll nosnosť 45 kg
Zadný nosič: Speedrack ll nosnosť 45kg
Ťažná sila: 476 kg
Tachometer / otáčkomer: analógový / digitálny

Homologizácia: pre dve osoby
Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)

 

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Only registered users can post a new comment.

doprava zdarma po celej SR

Štvorkolky:
Skútre:
VESPA SCARABEO SYM
Príslušenstvo:
MALOSSI POLINI SYMTEC
ARROW RMS TJD ITP
KIMPEX SHAD GIVI MOTUL

Prilby a moto oblečenie:

 
 
 

Košík  

(prázdny)

Social Bookmarks

Subscribe to my feed
Add to My Yahoo!
Add to My AOL
Add to My MSN
Google Reader or Homepage
Bookmark and Share