motocykel.sk slovakiaring.sk quad-forum.sk auta4you.sk officeforyou.sk restika.sk Matka Guráž Aeroklub Dubnica nad Váhom Hotell-Web developement

LINHAI ATV 300 4x4 BLACK

Cenovo atraktívna pracovno rekreačná štvorkolka s pohonom všetkých kolies z dieľne LINHAI.

Viac detailov

Znížená cena!
3 599,00 € s DPH

3 649,00 € s DPH

LI3004x4BL


Upozorni ma keď bude dostupný

  • všetky štvorkolky sú homologované pre 2 osoby a dajú sa prihlásiť na SR ŠPZ
  • všetky náplne do štvorkolky, oleje, odborná montáž a otestovanie ZDARMA!
  • NAJLACNEJŠIE V SR !

Táto cenovo atraktívna pracovno - rekreačná úžitková štvorkolka s pohonom všetkých kolies vás cez svoj relatívne malý objem motora prekvapí vysokou pracovitosťou, obratnosťou a nenáročnosťou, a tiež vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty, v ktorom ťažko nájde na trhu premožiteľa. Pri každodennom používaní oceníte pohodlne nastavený podvozok, tichý a spoľahlivý kvapalinou chladený motor, elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 a príjemnú ovládateľnosť. Vaša peňaženka zase ocení, že ide o cenovo najdostupnejšiu pracovno-rekreačnú štvorkolku v tejto triede. Za svoj dizajn získal LINHAI 300 4WD v niekoľkých krajinách ocenenie "ATV dizajn roka".


Linhai 300 4x4 si poradí s každou prácou a zároveň ponúkne aj príjemné rekreačné jazdenie. Vďaka obratnému podvozku je riadenie veľmi jednoduché, svojimi jazdnými vlastnosťami vás presvedčí aj v ťažšom teréne. Dvojica nosičov poskytuje dostatok miesta pre všetko, čo potrebujete voziť so sebou, elektrický navijak 3000lbs vás dostane z každého problému, poctivé remeselné spracovanie zaistí dlhodobú spokojnosť. Linhai 300 4WD - štvorkolka s osvedčenou technikou a vynikajúcim pomerom ceny a úžitkovej hodnoty.

Spoľahlivý motor
Dostatočne silný kvapalinou chladený jednovalcový motor prekvapí veľkou ťažnou silou, a to aj v kopcoch alebo s ťažkým nákladom. Motor je v prevádzke zároveň veľmi nenáročný a spoľahlivý. Výkon motora sa na kolesá ďalej prenáša kardanmi cez robustný automatickú prevodovku s dvomi doprednými rýchlosťami s redukciou, neutrálom a spiatočkou.

Jednoduchá ovládateľnosť                                                                                    Vynikajúcu obratnosť a stabilitu pri jazde zabezpečuje široký rozchod a ľahko ovládateľný podvozok s nízkym ťažiskom. Zadná tuhá náprava plne vyhovuje vo všetkých jazdných situáciách; výhody prináša zadná tuhá náprava najmä pri ťahaní prívesov alebo pri príležitostnom driftovaní, keď je tuhá náprava dokonca vhodnejšia ako iné typy zadného zavesenia. Všetky kolesá sú odpružené hydraulickými pružiacimi jednotkami s päťpolohovým nastaviteľným predpätím. Výkonné kotúčové hydraulické brzdy poskytujú dostatočnú brzdnú silu. K vysokej obratnosti štvorkolky prispieva aj veľmi malý polomer otáčania.

Pohon všetkých kolies

Elektricky pripojiteľný pohon 2x4 / 4x4 zaručuje ideálnu trakciu v každom teréne. Stlačením tlačidla na riadidlách pripojíte predný náhon a trakčná sila motora sa prenáša na všetky kolesá, čím sa výrazne zvýši priechodnosť štvorkolky terénom. Do ťažkého terénu alebo pre ťahanie prívesov je navyše k dispozícii aj silný redukovaný prevod do pomala.

Bohatá výbava

Cez svoju priaznivú cenu ponúka Linhai 300 4x4 veľmi bohatú štandardnú výbavu, v ktorej nechýba robustný predný a zadný nosič, predný ochranný rám, elektrický navijak s ťažnou silou 3000lbs s diaľkovým ovládaním, vysoko odolné čierne oceľové disky so značkovými pneumatikami Duro, ťažné zariadenie, kryty rúk a páčok, LED svetlá pre denné svietenie, dvojité projektorové svetlomety a moderné číre blikače s technológiou LED a praktickú akustickou signalizáciou.

Homologizované pre 2 osoby.

Možnosť prihlásiť na SR ŠPZ - TP v cene.

 

V základnej cene je:

- Navijak 3000lbs

- Predný nosič

- Zadný nosič

- Kryty páčiek a rúk

- LED denné svietenie.

 

 TECHNICKÉ PARAMETRE
MOTOR 4 taktný jednovalec 275ccm
CHLADENIE kvapalina
ZAPAĽOVANIE TCI
TYP VALCA horizontálny
ŠTARTOVANIE elektrické
SPOJKA C.V.T Variátor
POHON
2WD, 4WD, elektrická uzávierka diferenciálu
PALIVO Natural 95
OBJEM NÁDRŽE 14 l
MAX.VÝKON 15kW on road / 18kW off-road
HMOTNOSŤ 295 kg
BRZDY
PREDNÁ Kotúčová
ZADNÁ Kotúčová
ODPRUŽENIE
PREDNÉ Nezávislé 
ZADNÉ

Centrálne

PNEUMATIKY
PREDNÉ 24 x 8  - 12´ DURO
ZADNÉ 24 x 11 - 10´ DURO
ROZMERY
ŠÍRKA 1140mm
VÝŠKA 1270mm
DĹŽKA 1195mm
RÁZVOR 1205mm

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Only registered users can post a new comment.

doprava zdarma po celej SR

Štvorkolky:
Skútre:
VESPA SCARABEO SYM
Príslušenstvo:
MALOSSI POLINI SYMTEC
ARROW RMS TJD ITP
KIMPEX SHAD GIVI MOTUL

Prilby a moto oblečenie:

 
 
 

Košík  

(prázdny)

Social Bookmarks

Subscribe to my feed
Add to My Yahoo!
Add to My AOL
Add to My MSN
Google Reader or Homepage
Bookmark and Share