motocykel.sk slovakiaring.sk quad-forum.sk auta4you.sk officeforyou.sk restika.sk Matka Guráž Aeroklub Dubnica nad Váhom Hotell-Web developement

Štvorkolka LINHAI M550 EFI LONG RED Euro4

Moderný agresívny dizajn, pomer ceny a kvality, vysoká úžitková hodnota, skvelá ovládateľnosť a vynikajúca praktickosť robia z modelu M550 nového favorita strednej triedy. Nová verzia EURO 4 s dvoma plne uzamykateľnými diferenciálmi.

Viac detailov

Znížená cena!
4 999,00 € s DPH

5 290,00 € s DPH

ATV550LT-4x4RE4


Upozorni ma keď bude dostupný

  • všetky štvorkolky sú homologované pre 2 osoby a dajú sa prihlásiť na SR ŠPZ
  • všetky náplne do štvorkolky, oleje, odborná montáž a otestovanie ZDARMA!
  • NAJLACNEJŠIE V SR !

Latku, ktorú už osvedčený Linhai 500 4x4 nasadil veľmi vysoko, posúva model M550 4x4 ešte vyššie. S vizážou predátora sa tak M550 4x4 stáva novým najlepším pracovno-rekreačným Linhaiom všetkých čias a opäť posúva vo svojej triede štandardy štvorkoliek. Moderný agresívny dizajn, pomer ceny a kvality, vysoká úžitková hodnota, skvelá ovládateľnosť a vynikajúca praktickosť robia z modelu M550 nového favorita strednej triedy. Linhai M550 vychádza z osvedčenej techniky predchádzajúcich modelov s nezávislým zavesením a spoľahlivým jednovalcovým motorom. O prípravu zmesi sa teraz stará moderné vstrekovanie DELPHI. Okrem nižšej spotreby a čistejšieho spaľovania prináša systém EFI aj spoľahlivé a bezproblémové štartovanie pri každej teplote bez potreby sýtiča a optimálny výkon motora v každej nadmorskej výške.

Perfektnú trakciu a dokonalý prenos sily na kolesá zaisťujú dva plne uzamykateľné diferenciály, jeden na prednej, druhý na zadnej náprave.

V prevedení AR s hliníkovými diskami.


Motor EFI


Spoľahlivý kvapalinou chladený jednovalcový motor SOHC má dostatok sily pre ťažkú ​​prácu aj rýchlu jazdu. O prípravu zmesi sa stará moderné vstrekovania paliva DELPHI. Okrem nižšej spotreby a čistejšieho spaľovania prináša i spoľahlivé a bezproblémové štartovanie bez potreby sýtiča a optimálny výkon motora v každej nadmorskej výške. Spoľahlivý prenos výkonu zaisťuje špičkový automatický variátor od popredného kanadského výrobcu CV-Tech so silnou redukciou, neutrálom a spiatočkou. V prudkých kopcoch navyše oceníte aj účinné brzdenie motorom.

Uzávierka predného a zadného diferenciálu


Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného a zadného diferenciálu vás dostane z bahna, blata, ťažkého a klzkého terénu, pokiaľ sa jedno predné koleso začne pretáčať. Po zaradení pohonu všetkých kolies (4x4) a zapnutie uzávierok diferenciálu ide výkon rovnomerne na všetky kolesá, čo vám umožní s istotou vyjsť, prejsť, vyšplhať a zdolať akokoľvek ťažké miesto. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlá uzávierok diferenciálu na riadidlách.


Pohon 4x4


Spoľahlivý elektricky ovládaný pohon 2x4 / 4x4 zaisťuje perfektnú trakciu na každom povrchu. Jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách sa výkon motora začne prenášať na všetky kolesá kedykoľvek potrebujete maximálnu silu záberu. Pre ťažkú ​​prácu, v prudkých stúpaniach, ťažkom teréne a pri ťahaní ťažkých nákladov máte navyše k dispozícii aj elektrickú uzávierku predného diferenciálu a veľmi účinný redukovaný prevod do sily.


Vynikajúci podvozok


Vysoká priechodnosť terénom a perfektná stabilita v zákrutách aj pri rýchlej jazde. Predĺžený rázvor pre väčší komfort a viac priestoru pre spolujazdca. Vynikajúci široký podvozok spoločne s tuhým rámom a nízkym ťažiskom zaisťuje príjemné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie všetkých kolies s vysokými zdvihmi pruženia vás nadchne vždy, keď opäť zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. Výkonný štvorkotúčový brzdový systém vás presvedčí svojou brzdnou silou nech potrebujete brzdiť z vysokej rýchlosti alebo s ťažkým nákladom.


Moderné osvetlenie


Atraktívne LED osvetlenie podčiarkuje moderný dizajn modelu M550. LED svetlá pre denné svietenie efektne dopĺňajú agresívny vzhľad dvojitých vysokovýkonných projektorových svetlometov s duálnymi šošovkami a spoločne s LED smerovkami dávajú Linhai M550 dospelý a osobitý vzhľad. Rovnaká spoľahlivá moderná LED technika s čírou optikou je použitá aj pri 16 diódových koncových svetlách a zadných smerovkách s vysokou svietivosťou pre vašu pasívnu bezpečnosť.

Uzatvárateľný úložný priestor


Na výlete aj pri každodennej práci oceníte uzatvárateľný úložný priestor za zadnou sedačkou. Vaše veci tak máte neustále po ruke, vždy pripravené na použitie kedykoľvek ich budete potrebovať.

Multifunkčný LCD displej


Prístrojová doska s prehľadným a čitateľným na modro podsvieteným multifunkčným LCD displejom poskytuje všetky dôležité informácie: digitálny rýchlomer, digitálny otáčkomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ najazdených motohodín, indikátor zaradeného rýchlostného stupňa, indikátor pohonu 2x4 / 4x4, teplomer chladiacej kvapaliny, digitálny palivomer, kontrolku neutrálu, kontrolku diaľkových, smerových a výstražných svetiel, kontrolku motora a kontrolku zaradenej spiatočky.


Špičková výbava


Cez svoju viac ako priaznivú cenu sa Linhai M550 EFI 4x4 môže pochváliť bohatou výbavou. K nej vedľa elektricky priraditeľného pohonu 2x4 / 4x4 s uzávierkou predného diferenciálu ďalej patrí masívny predný ochranný rám, zadný nosič batožiny, dizajnové hliníkové kolesá so značkovými pneumatikami, spoľahlivý elektrický navijak s ťažnou silou 3000lbs a diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčok a rúk, dizajnové spätné zrkadlá, LED svetlá pre denné svietenie, LED smerovky a LED koncové svetlá, štyri projektorové svetlomety, USB zásuvka, 12V zásuvka a praktická akustická signalizácia smeroviek a zaradenej spiatočky.

 

 TECHNICKÉ PARAMETRE
MOTOR 4 taktný jednovalec 493ccm so vstrekovaním paliva DELPHI
CHLADENIE kvapalina
ZAPAĽOVANIE TCI
TYP VALCA horizontálny
ŠTARTOVANIE elektrické
SPOJKA C.V.T Variátor
POHON
2WD, 4WD, elektrická uzávierka diferenciálu
PALIVO Natural 95
OBJEM NÁDRŽE 14,5 l
MAX.VÝKON 14,7 kW/6500 ot./min - 26kW off-road
SUCHÁ HMOTNOSŤ 375 kg
BRZDY
PREDNÁ Kotúčová
ZADNÁ Kotúčová
ODPRUŽENIE
PREDNÉ Nezávislé 
ZADNÉ

Nezávislé 

PNEUMATIKY
PREDNÉ 25 x 8  - 12´
ZADNÉ 25 x 10 - 12´
ROZMERY
ŠÍRKA 1150mm
VÝŠKA 1240mm
DĹŽKA 2283mm
RÁZVOR 1490mm

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Only registered users can post a new comment.

doprava zdarma po celej SR

Štvorkolky:
Skútre:
VESPA SCARABEO SYM
Príslušenstvo:
MALOSSI POLINI SYMTEC
ARROW RMS TJD ITP
KIMPEX SHAD GIVI MOTUL

Prilby a moto oblečenie:

 
 
 

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

Momentálne nie sú žiadne novinky

Social Bookmarks

Subscribe to my feed
Add to My Yahoo!
Add to My AOL
Add to My MSN
Google Reader or Homepage
Bookmark and Share